Blog

Jak zorganizować konferencję lub szkolenie?

Firmy i instytucje aby przekazać wiedzę, umiejętności, idee, zapoznać i nauczyć zmieniającego się prawa, przekazać najnowsze informacje z nauki i działalności biznesowej organizują szkolenia lub konferencje.

Od czego zacząć?

Jeżeli wydarzenie nie jest oranizowane w Twojej siedzibie, wynajmij miejsce w centum konferenyjnym lub hotelu. Zamów catering, noclegi dla gości, zapewnij dojazd.
Zagwarantuj wysokiej klasy prelegentów, specjalistów o dużej wiedzy i doświadczeniu, którzy w interesujący sposób poprowadzą wykłady i ćwiczenia.
Sprawy techniczne, takie jak budowa sceny, zapewnienie sprzętu konferencyjnego, nagłośnienia, oświetlenia, tłumaczenia, obsługi video, usług streamingowych zleć profesjonalnej firmie.

Jakie należy przygotować materiały marketingowe?

Zaproszenie w wersji drukowanej lub cyfrowej dostarcz około 2 tygodni przed eventem. Powinno zawierać tytuł wydarzenia, dane organizatora, miejsce i termin, skróconą agendę (harmonogram), prośbę o potwierdzenie uczestnictwa. 2 dni przed konferencją warto zadzwonić do  zaproszonych i potwierdzić ich przybycie, jeśli sami nie zrobilitego wcześniej.
Roll upy, ścianki.
Plakaty z agendą.
Każdy uczestnik oprócz identyfikatora z imieniem i nazwiskiem powinien otrzymać w teczce lub torbie broszury, skrypty, ulotki, notes do pisania, długopis, clipboard; całość może być uporządkowana w segregatorze. Nie może zabraknąć drobnych giftów takich jak pendrive, parasol czy odzież, tysiące pomysłów znajdziesz na naszej stronie.
Oczywiście wszystkie artykuły oznakowane logo i grafikami organizatora oraz sponsorów.
Na zakonczenie wręcz certyfikat potwierdzający uczesnictwo i nabyte umiejętności.
Uczestnikom, którzy biorą udział on-line, wszystkie materiały prześlij kurierem kilka dni wcześniej.

Jeżeli masz pytania lub uwagi zadzwoń: 22 664 16 00 lub napisz biuro@arp.waw.pl