Blog

Kalendarz reklamowy - idealny upominek dla klienta

Kalendarz reklamowy jest może być świetnym prezentem dla klientów naszej firmy pod warunkiem, że będzie odpowiednio spersonalizowany. Ludzie korzystają z kalendarza bardzo często, więc to świetny sposób na podniesienie świadomości marki. 

 

Kalendarze reklamowe dla firm

Kalendarz ścienny dla klientów to doskonały sposób na promocję firmy i utrzymanie marki na pierwszym miejscu w świadomości klienta przez cały rok. Poprzez dostosowanie kalendarza z nazwą firmy, logo i informacjami kontaktowymi, zapewnisz, że klienci będą myśleć o Tobie za każdym razem, gdy sprawdzą datę. Możesz również wykorzystać kalendarz do podkreślenia specjalnych promocji lub wydarzeń, co czyni go cennym narzędziem marketingowym dla Twojej firmy. Przykładowo - masz w określone dni w roku w firmie dni otwarte? Zaznacz te daty w kalendarzu, który dajesz klientowi w prezencie. Dzięki temu wieść o dniach otwartych może roznieść się za pomocą “poczty pantoflowej”. 

 

Co najlepsze, kalendarz ścienny dla klientów jest stosunkowo niedrogim sposobem na utrzymanie widoczności Twojej marki przez cały rok. Więc jeśli szukasz opłacalnego sposobu na promowanie swojej firmy, rozważ inwestycję w niestandardowy kalendarz ścienny, który dla Ciebie wykonamy.

Drukujemy kalendarze ścienne

W ARP WAW specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach poligraficznych, które pomagają firmom promować ich markę. Drukujemy wszystko, od wizytówek i ulotek po banery i naklejki na okna. Jednym z naszych najbardziej popularnych produktów jest linia niestandardowych kalendarzy ściennych. Nasz zespół wykwalifikowanych projektantów może stworzyć kalendarz, który jest dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Oferujemy szeroką gamę materiałów papierniczych i opcji drukowania, dzięki czemu możesz wybrać wygląd i styl, które najlepiej pasują do Twojej marki. Ponadto nasze kalendarze są drukowane na naszych najnowocześniejszych prasach, więc możesz być pewien, że Twój kalendarz będzie wyglądał świetnie. 

 

Oprócz klasycznych kalendarzy ściennych, oferujemy również:

 

 

Jeśli potrzebujesz druku kalendarzy dla swojej firmy - zapoznaj się z naszą ofertą. Niezależnie od rodzaju kalendarza jaki potrzebujesz - przygotujemy dla Ciebie produkt najwyższej jakości, którym obdarujesz swoich potencjalnych klientów.