Blog

Pendrive firmowy jako prezent świąteczny

Zbliżający się czas świąteczny budzi skojarzenia z tradycyjnym jedzeniem, kolędami i radością. Nie da się jednak pominąć ważnego elementu, który jest nieodłączną częścią okresu bożonarodzeniowego. Prezenty, które wręczamy sobie nawzajem w tym czasie, to wyraz sympatii i życzliwości. Poza wigilią spędzoną w gronie bliskich, coraz chętniej świętujemy również w biurach, zakładach pracowniczych i szkołach. Jaki prezent podarować współpracownikom na święta? Pendrive firmowy to drobiazg, który przy okazji jest bardzo funkcjonalny. 

Prezent na święta pracownicze - jaki powinien być?

Należy jednak pamiętać, że prezenty świąteczne nie muszą być drogie, aby były znaczące. Czasami najbardziej cenionymi prezentami są małe drobiazgi, które nie kosztują dużo pieniędzy, ale mają dużą wartość sentymentalną. Na przykład dziecko może bardziej cenić ręcznie robioną kartkę od dziadków niż drogą zabawkę. Najważniejsza jest myśl, która towarzyszy wybieraniu prezentu, a nie cena.

Z tego powodu szykując się do wigilii pracowniczej nie musisz martwić się o to, by podarunki były wystawne. W świętach nie chodzi o budowanie presji związanej z finansami, a o radość, którą możemy sobie nawzajem podarować. Idąc tym tropem możesz wręczyć swoim współpracownikom wspaniałe prezenty.

Pendrive na święta - mniej to więcej

Choć pendrive na pierwszy rzut oka może wydawać się dość prozaicznym prezentem, to w rzeczywistości kryje on w sobie wiele możliwości, które idealnie wpisują się w ideę “podarunków od serca”.

Pomijając fakt, że pendrive to bardzo funkcjonalny gadżet, który z pewnością przyda się Twoim współpracownikom, warto pochylić się nad jego dodatkowymi możliwościami.

Przede wszystkim nośnik pamięci

Pamięć to cenna zdolność, która pomaga nam budować wspomnienia i poczucie tożsamości. Dzięki rozwojowi technologicznemu dziś możemy gromadzić wspomnienia nie tylko we własnych głowach, ale również na urządzeniach takich jak pendrive firmowy.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje to urządzenie, by sprawić radość swoim współpracownikom. Ciekawym pomysłem jest prezent w postaci pendriva z wgranymi na niego zdjęciami. Mogą to być fotografie wykonane na wspólnych wyjazdach integracyjnych lub podczas zwykłego dnia w biurze. Taki prezent jest dobrym wstępem do wspólnych wspominek i rozmów.

Jeśli w Waszej codzienności biurowej rzadko pojawia się aparat, to równie ciekawym rozwiązaniem może być umieszczenie w nośniku autorskiego filmu z życzeniami świątecznymi i podziękowaniem za dotychczasowe zaangażowanie w pracę. Taki film z pewnością będzie świetną pamiątką, a sama formuła może stać się Waszą pracowniczą tradycją.

Warto również zwrócić uwagę na zewnętrzną część nośnika pamięci. Wygląd może wydawać się mało istotny - większą wartość mają w tym przypadku parametry takie jak pojemność pamięci. Jednak umieszczając na nośniku logo firmy możesz w prosty sposób stworzyć pendrive reklamowy, który będzie jasno wskazywał, skąd osoba ma ten prezent.