Jakie gadżety wręczać uczestnikom konferencji i szkoleń?

Gadżety reklamowe z logo firmy to doskonały sposób na wyróżnienie swojej marki podczas konferencji i szkoleń. Dzięki nim uczestnicy będą mieli pozytywne wspomnienia związane z danym wydarzeniem, a jednocześnie będą promować firmę w swoim otoczeniu. Warto więc zadbać o to, aby gadżety były praktyczne, atrakcyjne i funkcjonalne. Na naszym blogu przedstawiamy kilka propozycji gadżetów, które warto wręczyć uczestnikom konferencji i szkoleń.

Pendrive z logo firmy

Pendrive to niezwykle przydatny gadżet, który z pewnością przyda się uczestnikom konferencji i szkoleń zarówno podczas samego wydarzenia, jak i po jego zakończeniu. Można na nim umieścić materiały szkoleniowe, prezentacje czy inne ważne pliki. Gadżety reklamowe pendrive z logo firmy będą doskonałą wizytówką marki, która będzie przypominać uczestnikom o danym wydarzeniu za każdym razem, gdy będą korzystać z tego urządzenia.

Notes i długopis z logo firmy

Kolejnym praktycznym gadżetem reklamowym jest notes wraz z długopisem z logo firmy. Uczestnicy konferencji i szkoleń często potrzebują notować ważne informacje, a taki zestaw z pewnością im się przyda. Notes może być wykonany z wysokiej jakości papieru, a długopis z trwałego materiału, co sprawi, że uczestnicy będą chętnie z nich korzystać również po zakończeniu wydarzenia.

Torba na laptopa z logo firmy

Torba na laptopa to kolejny praktyczny gadżet reklamowy z logo firmy, który może być wręczony uczestnikom konferencji i szkoleń. Torba powinna być wykonana z trwałego materiału, mieć odpowiednie wzmocnienia oraz kieszenie na dodatkowe akcesoria. Logo firmy umieszczone na torbie sprawi, że uczestnicy będą promować markę każdego dnia, korzystając z tego praktycznego gadżetu.

Powerbank z logo firmy

W dobie powszechnego korzystania ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych powerbank to niezwykle przydatny gadżet. Powerbank z logo firmy będzie świetnym prezentem dla uczestników konferencji i szkoleń, którzy często potrzebują dodatkowego źródła energii dla swoich urządzeń. Taki gadżet nie tylko okaże się praktyczny, ale także przyciągnie uwagę innych osób, które będą zainteresowane marką widniejącą na powerbanku.

Kubek termiczny z logo firmy

Kubek termiczny to doskonały gadżet dla osób uczestniczących w konferencjach i szkoleniach, które często trwają wiele godzin. Kubek z logo firmy pozwoli uczestnikom cieszyć się gorącą kawą czy herbatą przez cały czas trwania wydarzenia, a jednocześnie będzie reklamować markę. Ponadto, kubek termiczny może być używany również po zakończeniu konferencji czy szkolenia, co sprawi, że uczestnicy będą mieli długotrwałe pozytywne wspomnienia związane z naszą firmą.