Drukarnia A.R.P. – Informacje o firmie

W dzisiejszych czasach marketing stał się jednym z najważniejszych elementów prowadzenia biznesu. Każda firma stara się wypromować swoje produkty i usługi, a jednym z najlepszych sposobów na to jest wykorzystanie różnego rodzaju materiałów reklamowych. A.R.P. już od  ponad 20 lat zajmuje się obsługą poligraficzno-reklamową firm. Zawsze staramy się dopasować ofertę do oczekiwań Klientów. Największy nacisk kładziemy na wysoką jakość oferowanych produktów i usług, jednocześnie dbamy aby poziom cen był bardzo konkurencyjny.
Zajmujemy się wszystkimi etapami realizacji – od projektu, poprzez produkcję, do dostawy do biura lub magazynu Klienta.
Mamy nadzieję, że współpraca z nami pomoże w rozwoju Waszej firmy, poszerzy krąg Waszych klientów, ułatwi kontakty z dotychczasowymi.

Projektowanie materiałów reklamowych

Przed rozpoczęciem procesu drukowania materiałów reklamowych należy je zaprojektować. Nasza drukarnia oferuje usługi projektowania graficznego, a zespół projektowy może pomóc w stworzeniu unikalnego wzoru, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb klienta. 

Rodzaje materiałów reklamowych

Drukarnia, która specjalizuje się w tworzeniu materiałów reklamowych musi oferować wiele różnych opcji. W A.R.P. można wydrukować ulotki, plakaty, broszury, wizytówki i wiele innych. Zajmujemy się też drukiem katalogów reklamowych. Wszystko zależy od potrzeb klienta i celu zastosowania danego materiału. Dzięki skorzystaniu z naszej pomocy firmy mogą dotrzeć do swojej grupy docelowej w różnych miejscach, na przykład poprzez rozwieszanie plakatów lub rozdawanie ulotek.

Drukowanie

Po zaprojektowaniu materiału reklamowego i ustaleniu rodzajów wykorzystanych do jego stworzenia materiałów, od razu przystępujemy do procesu drukowania. Posiadamy zaawansowane maszyny, które pozwalają osiągnąć wysoką jakość druku. Drukowanie może być wykonywane nie tylko na różnych papierach, ale też na innych rodzajach materiałów, na przykład na foliach lub na tworzywach sztucznych. Oferujemy też możliwość  druku na papierze ekologicznym.

Finishing

Ostatnim etapem procesu tworzenia materiałów reklamowych i promocyjnych jest finishing. W zależności od rodzaju materiału reklamowego można zastosować różne opcje wykończenia, na przykład laminowanie, nacinanie czy foliowanie. Dzięki tym procesom materiał reklamowy staje się bardziej wytrzymały oraz atrakcyjny wizualnie.

W zależności od Twoich potrzeb możemy dla Cienie wykonać:

ulotki
plakaty

biuwary
planery
koperty
metki
banery
ofertówki
torby
teczki z rączką
polary
czapki
smycze
identyfikatory
noże
miarki
zegary
breloki
termosy
bidony
latarki
zabawki
plecaki

 

 

 

Podziel się swoją opinią o naszej firmie:

opinie o ARP