Aktualności

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Chwała Ukrainie

Cześć Ukraińcom walczącym z najeźdźcą.

Chwała Ukrainie

 

Zdrowych Świąt

Wzorniki reklamowe

Wzorniki reklamowe do prezentacji produktów zwiększą przychody Twojej firmy. Rodzaje wzorników: segregator, wieloskrzydłowy, pudełkowy. Wybierz opcję, która spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz ofertę

Torby reklamowe

Restrykcje koronawirusowe są znoszone. Targi i szkolenia wracają. Na stronie wprowdziliśmy nową kategorię - torby reklamowe: ekologiczne, tekstylne, laminowane.

Zobacz ofertę

Aktualizacja cen długopisów i kubków

Dnia 10.06.2021 r. zaktualizowaliśmy ceny długopisów i kubków. Cena długopisu z grawerem od 0,97 zł/szt., cena kubka z nadrukiem od 6,00 zł

Zobacz ofertę

Fanpage

12 maja 2021 uruchomiliśmy nasz fanpage: facebook.com/arp.druk. Będzimy w nim na bieżąco informować Was o nowościach, promocjach, przedstawiać ciekawe realizacje

Czekamy na Wasze opinie.

Zapraszamy do polubienia.

Zobacz ofertę

Eko segregatory

W dniu 08.04.2021 r. wprowadzilismy nową kategorię - Eko segregatory, które drukowne są na papierze brązowym Kraft, wykonanym w 100% z makulatury.

Zobacz ofertę

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Życzymy Wam oraz Waszym bliskim
zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Mamy nadzieję, że następne Święta będą normalne, bez strachu o zdrowie swoje i najbliższych.

Wesołego Alleluja!


Pozdrawiamy
Renata i Adam Stępniewscy

Notesy - druk na papierach z recyclingu

W dniu 22.02. dodaliśmy nowy produkt - notesy drukowane na papierach z makulatury. 3 formaty - A5, A5 i A6. W bloczku do wyboru 25, 50 lub 100 kartek.

Zobacz ofertę

Aktualizacja cen parasoli

W dniu 20.02.2021 r. zaktualizowaliśmy ceny parasoli. Parasol z nadrukiem na czaszy  już od 11,28 zł/szt. + VAT. Prześlij e-mailem logo w wersji wektorowej - wizualizację nadruku zrobimy gratis.

Zobacz ofertę

Ekogadżety

W dniu 10.02.2021 r. wprowadzilismy nową kategorię - Eko gadżety - artykuły reklamowe wykonane z materiałów pochodzących z recyclingu.

Zobacz ofertę

Aktualizacja cen teczek

W dniu 05.02.2021 r. zaktualizowaliśmy  ceny teczek. Teczka kartonowa druk kolorowy na grubej, matowej kredzie o gramaturze 350 g/m2 w cenie  już od 0,46 zł/szt. + VAT. Prosty projekt gratis.

Zobacz ofertę

Aktualizacja cen pendrivów

Dnia 03.02.2021 r. zaktualizowaliśmy ceny pendrivów. W standardzie 35 modeli w wielu kolorach - plastikowe, metalowe, drewniane, skórzane. Pojemność od 1 do 64 GB, USB 2.0 i 3.0. Pendrive z grawerem firmowym w cenie od 7,40 zł/szt. + VAT

Zobacz ofertę

Promocyjne ceny długopisów metalowych

Na początku 2021 roku obniżyliśmy ceny długopisów metalowych. Cena dlugopisu z grawerem już od 0,87 zł + VAT. Prześlij e-mailem logo w wersji wektorowej - wizualizację graweru zrobimy gratis.

Zobacz ofertę

Druk na papierach z recyclingu

Od 03.02.2021 r. wprowadziliśmy nową kategorię - druk na papierach w 100% wykonanych z makulatury.

Zobacz ofertę